matheus@vnet.hu

Gödöllői Szolgálat 2011

Elsöprő GBSE siker:

Február 5-én került megrendezésre a VI. Tímár Zsolt emlékverseny, amelyen a Gödöllői Sakkbarátokon kívül a Galgavidék csapata, az Alag, valamint a Veresegyház képviseltette magát.
A felnőttek 12 fős versenyét Reznák Attika (GSBE) nyerte meg, második helyen a korábbi győztes Bándy Attila (GSBE), a harmadikon pedig a szintén GSBE-s, Sillye Kálmán végzett.
Külön kategóriában indult 19 ifjúsági játékos. Az alsós fiúk versenyét Kapitz Dominik (Galgavidék), a felsős fiúkét Téglás Mátyás (Galgavidék), a lányok versenyét pedig, Rajkó Zsuzsanna (Galgavidék) nyerte meg. A díjakat a hagyományoknak megfelelően Tímár Zsolt édesanyja adta át.
Bajnokság - szoros csata Minimális, egypontos vereséget szenvedett a Gödöllői Sakkbarátok ötfős második formációja a rutinos Százhalombattától. Gyógyír a vereségben, hogy a gödöllőiek első táblása, Kőszegi Lajos szép játszmában győzte le a háziak 100 élő ponttal magasabban jegyzett mesterjelöltjét. A csapat a hatodik forduló után a 4. helyen áll a bajnokságban.

Pest megye I/A osztály Százhalombatta – GSBE II. 3–2