2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Kezdőlap

Diákolimpia Pest megyei döntő I-II korcsoport 2018

2018. január 13-án került megrendezésre az alsósok megyei döntője.

Eredmények:

 

1. korcsoport amatőr fiúk:

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 16   Hevesi Martin HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 6,5 31,5 26,5
2 40   Torocsik Ferenc HUN 0 Kálvin Téri Ref. Á. I. Veresegyház 6,0 34,5 26,0
3 35   Salacki Marcel Gaspar HUN 0 Bálint Márton Á. I. Törökbálint 5,5 29,0 21,5
4 31   Nagy Levente HUN 0 Érdligeti Á. I. * 5,5 28,5 21,5
5 6   Berla Zoltan Mate HUN 0 II. Rákóczi F. Á. I. Gyömrő 5,0 32,0 21,0
6 20   Kmett Kristóf HUN 0 Petőfi S. Á. I. Hévízgyörk 5,0 30,0 22,0
7 2   Balazsi Bence HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 5,0 29,5 21,0
8 12   Fule Peter HUN 0 Ceglédi Szent Kereszt Kat. Á. I. 5,0 29,0 21,0
9 30   Nagy Botond HUN 0 Budajenő 5,0 26,0 18,0
10 29   Nagy Benedek HUN 0 Budajenő 5,0 24,5 19,0
11 15   Hernádi Álmos HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 4,5 34,5 23,5
12 14   Gutay Benedek HUN 0 Czuczor Gergely Á. I. Biatorbágy 4,0 32,5 18,0
13 18   Keresztesi Aron Bendegúz HUN 0 Petőfi Sándor Á.I. Vác 4,0 29,0 18,0
14 11   Ferenczi Attila HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 4,0 28,5 17,0
15 21   Kossovits Milán HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 4,0 27,0 18,0
  28   Murguly Márk HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 4,0 27,0 18,0
17 8   Deme-Mayer Benett HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 4,0 27,0 17,5
18 17   Kajári Kornél HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 4,0 25,5 17,0
19 42   Tüke Vendel Noel HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 4,0 24,5 14,0
20 22   Köles Bence HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 4,0 24,0 17,0
21 32   Nagy Levente Balázs(Hévízgyörk) HUN 0 Petőfi S. Á. I. Hévízgyörk 4,0 22,5 13,5
22 37   Szováti Milán HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 4,0 19,0 13,0
23 41   Tóth Vince HUN 0 Petőfi S. Á. I. Hévízgyörk 3,5 23,5 14,0
24 4   Benedek Levente HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 3,5 23,5 13,5
25 5   Benedicty Andras HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 3,0 28,0 15,0
26 38   Székács Lázár Dániel HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 3,0 23,0 10,0
27 45   Vasuth Kristof HUN 0 Szigetszentmiklós 3,0 22,5 11,0
28 1   Adam Benedek HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 3,0 22,0 13,0
29 24   Lukács Máté HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 3,0 22,0 12,0
30 27   Marozsán Tamás HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,0 22,0 11,0
31 43   Varga Sebestyén HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 3,0 21,0 12,0
32 34   Romfa Benjámin HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 3,0 20,0 10,0
33 36   Sasvári Tamás HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,0 18,0 9,5
34 3   Balogh Zétény HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 2,5 26,5 12,5
35 7   Bodor Gergő HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 23,5 8,5
36 39   Takács Levente HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 22,5 10,5
37 44   Varga-Molnár Dávid HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 22,0 10,5
38 25   Lukács Ákos HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 21,0 9,5
39 9   Fekete Vince HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 2,0 22,0 6,0
40 26   Láng Bence HUN 0 Petőfi S. Á. I. Hévízgyörk 2,0 18,5 8,0
41 19   Kiss Botond HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 2,0 18,0 6,0
42 13   Gubó Gellért HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 2,0 16,5 6,0
43 10   Fekete Ádám HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 1,5 18,5 4,0
44 33   Péter Roland HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 1,0 18,5 5,5
45 23   Köles Ádám HUN 0 Petőfi Sándor Á. I Hévízgyörk 1,0 15,5 3,0

1. korcsoport amatőr lányok:

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 17   Szarvas Nóra HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 7,0 27,5 28,0
2 1   Adam Vivien HUN 0 Ritsmann Pál Á. I. Biatorbágy 6,0 29,0 24,0
3 13   Olajos Anna HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 5,0 31,5 20,0
4 12   Németh Laura HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 4,0 32,5 19,0
5 11   Nagy Johanna HUN 0 1. sz. Á. I. Budaörs 4,0 31,0 18,0
6 6   Kovacs Milena HUN 0 Szent Erzsébet Kat. Á. I. Pécel 4,0 27,5 17,0
7 3   Fekete Janka HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 4,0 25,0 14,0
8 16   Szalkai Kinga HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 4,0 20,0 14,5
9 18   Toth Fanni HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 3,5 21,5 13,0
10 4   Gyócsi Tifani HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,5 19,0 11,0
11 14   Patócs Emma Rozália HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 3,0 26,5 14,0
12 10   Mózes Petra HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 3,0 26,5 14,0
13 9   Mutier Luca HUN 0 Petősi Sándor Á. I. Hévízgyörk 3,0 25,5 12,0
14 2   Angyal Nóra HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 3,0 18,5 10,0
15 5   Horváth-Gyurcsó Laura HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 18,5 10,5
16 15   Rottek Lilla HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 18,5 8,0
17 8   Molnár Korina HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 0,5 23,0 2,5
18 7   Molnár Csenge HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 0,5 19,5 2,5

2. korcsoport amatőr fiúk

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 33   Persanyi Balint HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 6,0 31,5 26,0
2 39   Soti Szabolcs HUN 0 Mátyás Király Á. I. Csömör 6,0 31,5 24,0
3 38   Siba Gergo HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 5,5 31,5 22,5
4 20   Gulyas Denes HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 5,5 31,0 24,5
5 14   Boszormenyi Gergo HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 5,5 29,0 21,5
6 23   Horvath Zoltan HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 5,0 33,0 21,5
7 31   Nagy Botond HUN 0 Érdligeti Á. I. 5,0 29,0 23,0
8 5   Balázs Bálint HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 5,0 29,0 19,0
9 35   Puskás Márk HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 5,0 27,0 21,0
10 29   Nagy Vilmos HUN 0 Szent István Á. I. Dunakeszi 4,5 28,5 20,5
11 41   Szaloki Adam HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 4,5 27,5 19,5
12 32   Nagy Máté HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 4,5 24,5 15,5
13 48   Virkler Ádám HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 4,5 24,0 15,5
14 21   Gál Balázs HUN 0 Bleyer J. Á. I. Budaörs 4,0 33,0 19,0
15 8   Benko Csanád Botond HUN 0 Nyáregyházi Nyáry Pál Á. I. 4,0 29,5 16,0
16 22   Hollo Martin HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki * 4,0 27,0 17,0
17 45   Udvari Mátyás HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 4,0 26,5 18,0
18 7   Benedek Péter HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 4,0 25,5 14,0
19 30   Nagy Benedek HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 4,0 21,5 11,0
20 40   Soós Levente HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 4,0 20,5 14,0
21 47   Vigh Bendeguz HUN 0 Taksony vezér Á. I. Taksony 4,0 19,5 16,0
22 44   Telek Antal HUN 0 Németh László Á. I. Göd 4,0 19,0 12,0
23 43   Szilagyi Ákos HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 4,0 19,0 11,0
24 36   Pálinkés Gergely HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,5 28,5 18,0
25 18   Cserni Milán HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 3,5 27,0 14,5
26 2   Bako Sebestyén HUN 0 Kőrösi Csoma Sándor Á. I. Dunakeszi 3,5 25,5 13,5
27 15   Bálity Botond HUN 0 Huzella Tivadar Á. I. Göd 3,0 29,5 17,0
28 1   Acskovács Olivér HUN 0 Á. I. Biatorbágy 3,0 28,0 16,0
29 12   Boros Jonatán HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 3,0 26,0 13,0
30 4   Balogh Milán HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 3,0 25,0 12,0
31 19   Fitori Csanád HUN 0 Szigetszentmiklós 3,0 25,0 11,0
32 49   Zahorecz Kornél HUN 0 Fazekas M. Á. I. Dunakeszi 3,0 22,5 15,0
33 46   Vegvari Gergely HUN 0 Csengey G. Á. I. Aszód 3,0 22,5 13,0
34 3   Bakos Máté HUN 0 Huzella Tivadar Á. I. Göd 3,0 22,0 15,0
35 42   Szendrenyi Aron HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 3,0 19,0 12,0
36 27   László Hunor HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 3,0 18,0 9,0
37 26   Kabai Zsombor HUN 0 Szigetszentmiklós 3,0 14,0 6,0
38 13   Boros Zalán HUN 0 Németh László Á. I. Göd 2,5 25,5 11,5
39 34   Prinz Olivér HUN 0 Szent Kereszt Kat. Á. I. Cegléd 2,5 20,5 12,5
40 25   Janvári Benedek HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 20,5 6,5
41 6   Bartha Krisztián HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,5 20,0 8,0
42 37   Pölös-Marton Gergely HUN 0 Csengey G. Á. I. Aszód 2,5 17,5 6,0
43 16   Bárth_Lappints Sebestyén HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 2,0 25,0 9,0
44 11   Boros Dénes HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,0 21,5 9,0
45 10   Bisi Mate HUN 0 Csengey G. Á. I. Aszód 2,0 20,0 7,0
46 28   Molnár Levente HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 2,0 14,0 6,0
47 9   Berki Richárd HUN 0 Szent Kereszt Kat. Á. I. Cegléd 1,5 22,0 6,5
48 24   Horváth-Gyurcsó Márton HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 1,5 20,5 4,5
49 17   Bécsi Bálint HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 1,5 19,0 6,5

2. korcsoport amatőr lányok:

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 12   Szilagyi Dora HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 7,0 29,0 28,0
2 6   Kenyo Zsofia HUN 0 Váci M. Kat. Á. I. Nagykáta 5,5 29,0 22,5
3 4   Fekete Gitta HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 5,0 31,0 19,0
4 13   Toth G. Brigitta HUN 0 Hevesy György Á. I. Tura 4,5 30,5 20,5
5 2   D.Tóth Dóra HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 4,0 29,5 18,0
6 7   Lendvai Nóra Viktória HUN 0 Herman O. Á. I. Budaörs 4,0 23,0 17,0
7 3   Dudás Réka HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 4,0 22,5 15,0
8 9   Lénárt Dorka HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,5 28,0 16,5
9 16   Vágner Hanna HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 3,5 22,5 12,0
10 10   Nagy Darinka HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,5 19,5 12,5
11 1   Bartha Benedikta HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,5 17,5 9,5
12 14   Veres Regina HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,0 26,0 11,0
13 17   Weigl Anna Viktoria HUN 0 Zimándy Á. I. Törökbálint 3,0 24,5 14,5
14 8   Lengyel Renáta HUN 0 Fabriczius József Á. I. Veresegyház 3,0 24,0 13,0
15 5   Fekete Nóra HUN 0 Csengey G. Á.I. Aszód 3,0 19,5 10,0
16 15   Vigh Kamilla HUN 0 Taksony vezér Á. I. Taksony 1,5 21,5 7,5
17 11   Szenteszki Heléna HUN 0 Evangélikus Petőfi Á.I. Aszód 1,5 18,0 5,5