2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Kezdőlap

Nógrádi Attila Emlékverseny

2017. április 22-én Dunakeszin került megrendezésre a 9.Nógrádi Attila Emlékverseny.

A versenyről készült képek megtekinthetők itt.

Eredmények:

 

Alsós gyerekek:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 12   Szilágyi Dóra HUN 0 Tura 6,0 21,0 27,0
2 8   Mikus Miléna HUN 0 Nagykáta 5,5 20,5 19,0
3 1   Sinka Vince HUN 1407 Fót 5,0 21,5 22,0
4 11   Rácz Bendegúz HUN 0 Dunaharaszti 5,0 16,5 20,0
5 4   Fekete Gitta HUN 0 Hévízgyörk 4,5 18,0 18,0
6 2   Bakos Máté HUN 0 Göd 4,0 20,5 19,0
7 10   Ruska Patrik HUN 0 Dunaharaszti 4,0 15,0 14,0
8 9   Pintér Botond HUN 0 Alag 4,0 13,5 14,0
9 6   Kmett Kristóf HUN 0 Hévízgyörk 3,0 20,0 11,0
10 5   Fekete Janka HUN 0 Hévízgyörk 3,0 12,5 8,0
11 3   Boros Zalán HUN 0 Göd 2,0 18,0 10,0
12 7   Kurfis Mátyás HUN 0 Mogyoród 2,0 16,5 7,0
13 13   Virag Lilla HUN 0 Szob 1,0 17,5 7,0

Felsős gyerekek:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Baranyi Robert HUN 1601 Jászberény 6,5 18,0 26,0
2 2   Laszlo Csaba HUN 1579 Bp. Óbuda 6,0 16,5 23,0
3 3   Mikus Mate HUN 1435 Nagykáta 4,5 19,5 17,0
4 5   Prohaszka Gyula Imre HUN 1220 Vác 4,0 15,5 15,0
5 8   Fekete Zalán HUN 0 Hévízgyörk 3,5 19,5 13,0
6 6   Makay Mark Janos HUN 1185 Sárkány DSE 3,0 19,0 12,0
7 4   Tompa Zoltan HUN 1333 Fót 3,0 18,5 14,5
8 7   Kemeny Benjamin HUN 1098 Budapest MTK 2,5 16,5 11,5
9 10   Tóth Ádám HUN 0 Dunakeszi 2,0 16,0 8,0
10 9   Tóth Dániel HUN 0 Dunakeszi 0,0 16,0 0,0

Felnőttek:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 9   Sagi Bence HUN 1907 Fót 6,5 22,0 26,0
2 4   Palvolgyi Istvan HUN 1951 Dunaharaszti 5,5 19,5 25,0
3 6   Virag Balint HUN 1923 Szob 5,5 19,0 21,5
4 2   Szabo Zoltan HUN 1956 Iklad 5,0 17,0 17,0
5 11   Toth Mate Jozsef HUN 1853 Tura 4,5 18,0 13,5
6 14   Gal Janos HUN 1767 Dunaharaszi 4,5 16,0 16,0
7 8   Somogyi Gabor HUN 1914 Dunaharaszti 4,0 22,0 19,0
8 1   Schubert Gyula HUN 1986 Dunaharaszti 4,0 20,0 18,0
9 10   Botos Jozsef HUN 1863 Dunaharaszti 4,0 19,0 18,0
10 7   Zala Gyula HUN 1917 Szob 4,0 14,5 12,0
11 5   Rozsa Sandor HUN 1938 Fót 3,5 21,0 18,5
12 18   Firnigel Janos HUN 1721 Dunaharaszti 3,5 20,0 16,5
13 3   Szlabey Geza HUN 1952 Fót 3,5 18,5 16,0
14 22   Vas Tamas HUN 1588 Alag 3,5 17,5 13,0
15 12   Ruska Zoltan HUN 1806 Dunaharaszti 3,5 16,5 15,5
16 24   Pilmayer Katalin Viola HUN 1515 Fót 3,5 14,0 12,5
17 19   Dian Istvan HUN 1646 Vác 3,0 19,0 10,5
18 15   Virganc Roland HUN 1753 Tura 3,0 18,0 12,0
19 20   Muranyi Geza HUN 1633 Dunaharaszti 3,0 17,0 11,0
20 13   Vass Laszlo HUN 1796 Nádudvar 3,0 16,5 12,0
21 17   Kapitz Dominik HUN 1747 Galga 2,5 22,5 12,5
22 21   Berczeli Istvan HUN 1620 Vác 2,5 14,5 7,5
23 16   Prohaszkane Viola Zsuzsa HUN 1749 Vác 2,0 15,5 8,0
24 25   Szenas Gyula HUN 0 Dunakeszi 2,0 13,5 6,0
25 23   Nogradi Jozsef HUN 1579 Alag 1,5 16,5 6,5
26 26   Szilágyi László HUN 0 Tura 0,0 12,0 0,0