2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Kezdőlap

Pest Megyei Csapatbajnokság 6. forduló 2017. március 5. Göd-Galgavidék 4:6

Bo. 1   Göd Rtg - 6   Galgavidék Rtg 4 : 6
2.1  
  Cselotey, Ivan
2168 -  
  Reznak, Attila
2283 0 - 1
2.2  
  Cseloczki, Gabor
1790 -  
  Nagyajtai, Gabor
2144 1 - 0
2.3  
  David, Bela
1777 -  
  Szabo, Zoltan
1943 0 - 1
2.4  
  Mazlo, Attila
1833 -  
  Teglas, Matyas
1925 0 - 1
2.5  
  Pataji, Gyorgy
1831 -  
  Toth, Mate Jozsef
1843 0 - 1
2.6  
  Guzsik, Istvan
1672 -  
  Kapitz, Dominik
1763 1 - 0
2.7  
  Antal, Gyorgy Balint
1672 -  
  Virganc, Roland
1743 0 - 1
2.8  
  David, Robert
1506 -  
  Burda, Barna
1766 1 - 0
2.9  
  Kis, Levente
0 -  
  Pasztor, Zoltan
1793 0 - 1
2.10  
  Salamon, Andras Mate
0 -  
  Kapitz, Tibor
1707 1 - 0

A bajnokság állása a 6. forduló után:

Rk. Team 1 2 3 4 5 6 7 8  TB1   TB2   TB3 
1 Galgavidék  *  7 8 6   42,5 10 0
2 Dunaharaszti 3  *  6 6   37,5 10 0
3 Dunakeszi 4  *    7 8 37,5 8 0
4 Szob 2 4    *  5 9 6 32,5 7 0
5 Göd 4 5  *    28,0 5 0
6 Szigetbecse   3 1  *  5 26,5 5 0
7 Vác   2 4 5  *    15,0 1 0
8 Törökbálint ½      *  10,5 0 0

Pest Megyei Csapatbajnokság I.osztály 2017. február 19. (vasárnap) 5. forduló

Bo. 6   Galgavidék Rtg - 7   Törökbálint Rtg 9½: ½
4.1  
  Reznak, Attila
2286 -  
  Balog, Gabor
2162 1 - 0
4.2  
  Nagyajtai, Gabor
2126 -  
  Tessedik, Karoly
1833 1 - 0
4.3  
  Szabo, Zoltan
1941 -  
  Czegledi, Laszlo
1838 1 - 0
4.4  
  Teglas, Matyas
1925 -  
  Kovacs, Gabor
1637 1 - 0
4.5  
  Toth, Mate Jozsef
1840 -  
  Pilis, Peter
1648 ½ - ½
4.6  
  Kapitz, Dominik
1701 -  
  Bilibok, Csaba
1662 1 - 0
4.7  
  Virganc, Roland
1739 -  
  Kicsindy, Janos
1565 1 - 0
4.8  
  Burda, Barna
1766 -  
  Szekely, Levente
0 1 - 0
4.9  
  Pasztor, Zoltan
1794 -  
  Molnar, Aurel Jr.
0 1 - 0
4.10  
  Kapitz, Tibor
1705 -  
  Vasko, Almos
0 1 - 0

A bajnokság állása az 5. forduló után:

Pest megyében az egyéni diákolimpiai selejtezőre 2017. február 4-én és február 11-én került sor. Ezen túl Budapesten és Heves megyében voltunk érdekeltek.

Az országos diákolimpia döntőjébe jutott versenyzőink:

4. korcsoport amatőr lány:

Darabont Eszter

4. korcsoport amatőr fiú:

Tordai Miksa

4. korcsoport versenyző fiú:

Rajkó Márton

5. korcsoport versenyző lány:

Horák Vanda
Rajkó Zsuzsanna

5. korcsoport amatőr fiú:

Szilágyi László (budapesti selejtezőből)
Torda Dávid

5. korcsoport versenyző fiú:

Burda Barna (Heves megyei selejtezőből)
Kapitz Dominik

6. korcsoport versenyző fiú:

Steyer Ferenc
Téglás Mátyás

Az országos döntőre április 12-14 között kerül sor Miskolcon.

A felsős-középiskolás kategória 2017. február 11-én megtartott selejtezőjének eredményei:

2017 © Galgavidéki Sakkbarátok Sportegyesülete. All Rights Reserved.