2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

2017. április 22-én Dunakeszin került megrendezésre a 9.Nógrádi Attila Emlékverseny.

Alsós gyerekek:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 12   Szilágyi Dóra HUN 0 Tura 6,0 21,0 27,0
2 8   Mikus Miléna HUN 0 Nagykáta 5,5 20,5 19,0
3 1   Sinka Vince HUN 1407 Fót 5,0 21,5 22,0
4 11   Rácz Bendegúz HUN 0 Dunaharaszti 5,0 16,5 20,0
5 4   Fekete Gitta HUN 0 Hévízgyörk 4,5 18,0 18,0
6 2   Bakos Máté HUN 0 Göd 4,0 20,5 19,0
7 10   Ruska Patrik HUN 0 Dunaharaszti 4,0 15,0 14,0
8 9   Pintér Botond HUN 0 Alag 4,0 13,5 14,0
9 6   Kmett Kristóf HUN 0 Hévízgyörk 3,0 20,0 11,0
10 5   Fekete Janka HUN 0 Hévízgyörk 3,0 12,5 8,0
11 3   Boros Zalán HUN 0 Göd 2,0 18,0 10,0
12 7   Kurfis Mátyás HUN 0 Mogyoród 2,0 16,5 7,0
13 13   Virag Lilla HUN 0 Szob 1,0 17,5 7,0

Felsős gyerekek:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Baranyi Robert HUN 1601 Jászberény 6,5 18,0 26,0
2 2   Laszlo Csaba HUN 1579 Bp. Óbuda 6,0 16,5 23,0
3 3   Mikus Mate HUN 1435 Nagykáta 4,5 19,5 17,0
4 5   Prohaszka Gyula Imre HUN 1220 Vác 4,0 15,5 15,0
5 8   Fekete Zalán HUN 0 Hévízgyörk 3,5 19,5 13,0
6 6   Makay Mark Janos HUN 1185 Sárkány DSE 3,0 19,0 12,0
7 4   Tompa Zoltan HUN 1333 Fót 3,0 18,5 14,5
8 7   Kemeny Benjamin HUN 1098 Budapest MTK 2,5 16,5 11,5
9 10   Tóth Ádám HUN 0 Dunakeszi 2,0 16,0 8,0
10 9   Tóth Dániel HUN 0 Dunakeszi 0,0 16,0 0,0

Felnőttek:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 9   Sagi Bence HUN 1907 Fót 6,5 22,0 26,0
2 4   Palvolgyi Istvan HUN 1951 Dunaharaszti 5,5 19,5 25,0
3 6   Virag Balint HUN 1923 Szob 5,5 19,0 21,5
4 2   Szabo Zoltan HUN 1956 Iklad 5,0 17,0 17,0
5 11   Toth Mate Jozsef HUN 1853 Tura 4,5 18,0 13,5
6 14   Gal Janos HUN 1767 Dunaharaszi 4,5 16,0 16,0
7 8   Somogyi Gabor HUN 1914 Dunaharaszti 4,0 22,0 19,0
8 1   Schubert Gyula HUN 1986 Dunaharaszti 4,0 20,0 18,0
9 10   Botos Jozsef HUN 1863 Dunaharaszti 4,0 19,0 18,0
10 7   Zala Gyula HUN 1917 Szob 4,0 14,5 12,0
11 5   Rozsa Sandor HUN 1938 Fót 3,5 21,0 18,5
12 18   Firnigel Janos HUN 1721 Dunaharaszti 3,5 20,0 16,5
13 3   Szlabey Geza HUN 1952 Fót 3,5 18,5 16,0
14 22   Vas Tamas HUN 1588 Alag 3,5 17,5 13,0
15 12   Ruska Zoltan HUN 1806 Dunaharaszti 3,5 16,5 15,5
16 24   Pilmayer Katalin Viola HUN 1515 Fót 3,5 14,0 12,5
17 19   Dian Istvan HUN 1646 Vác 3,0 19,0 10,5
18 15   Virganc Roland HUN 1753 Tura 3,0 18,0 12,0
19 20   Muranyi Geza HUN 1633 Dunaharaszti 3,0 17,0 11,0
20 13   Vass Laszlo HUN 1796 Nádudvar 3,0 16,5 12,0
21 17   Kapitz Dominik HUN 1747 Galga 2,5 22,5 12,5
22 21   Berczeli Istvan HUN 1620 Vác 2,5 14,5 7,5
23 16   Prohaszkane Viola Zsuzsa HUN 1749 Vác 2,0 15,5 8,0
24 25   Szenas Gyula HUN 0 Dunakeszi 2,0 13,5 6,0
25 23   Nogradi Jozsef HUN 1579 Alag 1,5 16,5 6,5
26 26   Szilágyi László HUN 0 Tura 0,0 12,0 0,0

Pest megyei csapatbajnokság utolsó fordulójára 2017.04.02-én került sor. A csapatunk tagjai közül sokan az országos csapat diákolimpián vettek részt. Az utolsó fordulóban elért győzelemmel ismét megnyertük a bajnokságot!

Bo. 6   Galgavidék Rtg - 2   Vác Rtg 6 : 4
3.1  
  Kuthi, Balazs
1897 -  
  Kiss, Sandor
1796 1 - 0
3.2  
  Toth, Mate Jozsef
1853 -  
  Lorincz, Karoly
1770 ½ - ½
3.3  
  Takacs, Pal
1857 -  
  Rigo, Pal
1728 ½ - ½
3.4  
  Virganc, Roland
1753 -  
  Birk, Balazs Dr.
1678 1 - 0
3.5  
  Burda, Barna
1733 -  
  Kovolgyi, Krisztian
1662 ½ - ½
3.6  
  Pasztor, Zoltan
1793 -  
  Szabo, Peter
1680 ½ - ½
3.7  
  Toth, Daniel
1678 -  
  Dian, Istvan
1646 ½ - ½
3.8  
  Benyi, Andras
1648 -  
  Berczeli, Istvan
1620 ½ - ½
3.9  
  Fekete, Zalan
0 -  
  Szabo, Laszlo
0 1 - 0
3.10  
  Fekete, Gitta
0 -  
  Forro, Gabor
0 0 - 1

A végeredmény:

Rk. Team 1 2 3 4 5 6 7 8  TB1   TB2   TB3 
1 Galgavidék  *  7 8 6 6 48,5 12 0
2 Dunaharaszti 3  *  6 6 8 45,5 12 0
3 Dunakeszi 4  *  7 8 43,0 10 0
4 Szob 2 4  *  5 9 6 37,0 7 0
5 Göd 4 5  *  31,5 5 0
6 Szigetbecse 2 3 1  *  5 28,5 5 0
7 Vác 4 2 4 5  *    19,0 1 0
8 Törökbálint ½    *  17,0 2 0

Pest Megyei Csapatbajnokság 6. forduló 2017. március 5. Göd-Galgavidék 4:6

Bo. 1   Göd Rtg - 6   Galgavidék Rtg 4 : 6
2.1  
  Cselotey, Ivan
2168 -  
  Reznak, Attila
2283 0 - 1
2.2  
  Cseloczki, Gabor
1790 -  
  Nagyajtai, Gabor
2144 1 - 0
2.3  
  David, Bela
1777 -  
  Szabo, Zoltan
1943 0 - 1
2.4  
  Mazlo, Attila
1833 -  
  Teglas, Matyas
1925 0 - 1
2.5  
  Pataji, Gyorgy
1831 -  
  Toth, Mate Jozsef
1843 0 - 1
2.6  
  Guzsik, Istvan
1672 -  
  Kapitz, Dominik
1763 1 - 0
2.7  
  Antal, Gyorgy Balint
1672 -  
  Virganc, Roland
1743 0 - 1
2.8  
  David, Robert
1506 -  
  Burda, Barna
1766 1 - 0
2.9  
  Kis, Levente
0 -  
  Pasztor, Zoltan
1793 0 - 1
2.10  
  Salamon, Andras Mate
0 -  
  Kapitz, Tibor
1707 1 - 0

A bajnokság állása a 6. forduló után:

Rk. Team 1 2 3 4 5 6 7 8  TB1   TB2   TB3 
1 Galgavidék  *  7 8 6   42,5 10 0
2 Dunaharaszti 3  *  6 6   37,5 10 0
3 Dunakeszi 4  *    7 8 37,5 8 0
4 Szob 2 4    *  5 9 6 32,5 7 0
5 Göd 4 5  *    28,0 5 0
6 Szigetbecse   3 1  *  5 26,5 5 0
7 Vác   2 4 5  *    15,0 1 0
8 Törökbálint ½      *  10,5 0 0

Pest Megyei Csapatbajnokság I.osztály 2017. február 19. (vasárnap) 5. forduló

Bo. 6   Galgavidék Rtg - 7   Törökbálint Rtg 9½: ½
4.1  
  Reznak, Attila
2286 -  
  Balog, Gabor
2162 1 - 0
4.2  
  Nagyajtai, Gabor
2126 -  
  Tessedik, Karoly
1833 1 - 0
4.3  
  Szabo, Zoltan
1941 -  
  Czegledi, Laszlo
1838 1 - 0
4.4  
  Teglas, Matyas
1925 -  
  Kovacs, Gabor
1637 1 - 0
4.5  
  Toth, Mate Jozsef
1840 -  
  Pilis, Peter
1648 ½ - ½
4.6  
  Kapitz, Dominik
1701 -  
  Bilibok, Csaba
1662 1 - 0
4.7  
  Virganc, Roland
1739 -  
  Kicsindy, Janos
1565 1 - 0
4.8  
  Burda, Barna
1766 -  
  Szekely, Levente
0 1 - 0
4.9  
  Pasztor, Zoltan
1794 -  
  Molnar, Aurel Jr.
0 1 - 0
4.10  
  Kapitz, Tibor
1705 -  
  Vasko, Almos
0 1 - 0

A bajnokság állása az 5. forduló után:

Pest megyében az egyéni diákolimpiai selejtezőre 2017. február 4-én és február 11-én került sor. Ezen túl Budapesten és Heves megyében voltunk érdekeltek.

Az országos diákolimpia döntőjébe jutott versenyzőink:

4. korcsoport amatőr lány:

Darabont Eszter

4. korcsoport amatőr fiú:

Tordai Miksa

4. korcsoport versenyző fiú:

Rajkó Márton

5. korcsoport versenyző lány:

Horák Vanda
Rajkó Zsuzsanna

5. korcsoport amatőr fiú:

Szilágyi László (budapesti selejtezőből)
Torda Dávid

5. korcsoport versenyző fiú:

Burda Barna (Heves megyei selejtezőből)
Kapitz Dominik

6. korcsoport versenyző fiú:

Steyer Ferenc
Téglás Mátyás

Az országos döntőre április 12-14 között kerül sor Miskolcon.

A felsős-középiskolás kategória 2017. február 11-én megtartott selejtezőjének eredményei:

Pest Megyei Csapatbajnokság 4. forduló 2017. február 5.

Bo. 8   Dunakeszi Rtg - 6   Galgavidék Rtg 5½:4½
1.1  
  Al Raheem, Mohammad
2091 -  
  Nagyajtai, Gabor
2126 0 - 1
1.2  
  Molnar, Peter
2026 -  
  Szabo, Zoltan
1941 ½ - ½
1.3  
  Szabo, Janos
2055 -  
  Teglas, Matyas
1925 ½ - ½
1.4  
  Molnar, Sandor
1921 -  
  Toth, Mate Jozsef
1840 0 - 1
1.5  
  Szalacsy, Laszlo
1901 -  
  Takacs, Pal
1866 1 - 0
1.6  
  Horvath, Karoly
1894 -  
  Kapitz, Dominik
1701 ½ - ½
1.7  
  Granicz, Janos
1768 -  
  Pasztor, Zoltan
1794 ½ - ½
1.8  
  Nadasdi, Attila
1766 -  
  Toth, Daniel
1686 1 - 0
1.9  
  Mundi, Gyorgy
1783 -  
  Kapitz, Tibor
1705 ½ - ½
1.10  
  Sergyan, Gyula Zoltan
1596 -  
  Fekete, Zalan
0 1 - 0

Bajnokság állása a 4. forduló után: