2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

2016. október 8. szombat, Szada Általános Iskola

1. korcsoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 15   Töröcsik Ferenc HUN 0 Veresegyház 6,0 30,5 27,00
2 14   Tóth Lili HUN 0 Nagykáta 6,0 29,5 24,00
3 1   Böszörményi Gergő HUN 0 Nagykáta 6,0 28,0 22,00
4 3   Kenyó Zsófia HUN 0 Nagykáta 4,0 28,0 10,50
5 2   Fekete Janka HUN 0 Hévízgyörk 4,0 25,5 10,50
6 13   Tóth G. Brigitta HUN 0 Tura 4,0 25,5 10,00
7 9   Szilágyi Ákos HUN 0 Tura 4,0 20,5 10,00
8 4   Király Dániel HUN 0 Szokolya 3,5 28,5 10,75
9 11   Sütő Barnabás HUN 0 Veresegyház 3,5 26,0 8,75
10 7   Olajos Anna HUN 0 Nagykáta 3,0 21,5 5,50
11 8   Szajkovits Bence HUN 0 Veresegyház 3,0 21,0 7,00
12 5   Kurfis-Borsodi Mátyás HUN 0 Mogyoród 3,0 21,0 5,50
13 10   Szováti Milán HUN 0 Veresegyház 2,0 21,0 3,00
14 12   Tóth Fanni HUN 0 Nagykáta 2,0 19,5 3,00
15 6   Lénárt Dorka HUN 0 Veresegyház 2,0 18,5 4,00

2. korcsoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 9   Mikus Miléna HUN 0 Nagykáta 6,0 28,5 23,50
2 1   Sinka Vince HUN 1417 Fót 5,5 27,0 20,25
3 4   Besenyi Dániel HUN 0 Nagykáta 5,0 30,5 20,00
4 6   Jandó Anna HUN 0 Nagykáta 5,0 29,0 19,00
5 25   Édes István HUN 0 Nagykáta 5,0 28,5 19,00
6 15   Szilágyi Dóra HUN 0 Tura 4,5 29,0 16,50
7 12   Rimóczi Dávid HUN 0 Jászfényszaru 4,5 28,0 15,75
8 20   Tóth Tamás Pál HUN 0 Dunakeszi 4,0 28,5 13,00
9 22   Veréb Máté HUN 0 Gödöllő 4,0 28,0 12,00
10 18   Turbucz András HUN 0 Dunakeszi 4,0 25,5 11,25
11 5   Fekete Gitta HUN 0 Hévízgyörk 4,0 24,5 12,75
12 17   Sári Zsolt HUN 0 Nagykáta 4,0 19,0 11,00
13 10   Pálinkás Kristóf HUN 0 Tura 3,5 19,5 8,00
14 24   Virkler Ádám HUN 0 Veresegyház 3,5 19,0 9,25
15 14   Soós Levente HUN 0 Tura 3,0 26,5 9,00
16 8   Kánya Gábor HUN 0 Zsámbok 3,0 23,0 8,00
17 2   Akantisz Nóra HUN 0 Nagykáta 3,0 22,5 7,50
18 11   Reuss Domonkos HUN 0 Veresegyház 3,0 21,5 7,00
19 16   Száraz Hunor HUN 0 Szokolya 3,0 19,5 7,50
20 7   Kalász Anikó HUN 0 Szokolya 2,5 25,5 8,00
21 3   Bakos Máté HUN 0 Göd 2,5 23,0 5,00
22 19   Tímár Vivien HUN 0 Gödöllő 2,5 18,5 4,75
23 13   Simon Bálint HUN 0 Veresegyház 2,0 22,0 4,50
24 23   Viasz Ádám HUN 0 Szokolya 2,0 21,5 3,50
25 21   Veres Regina HUN 0 Veresegyház 2,0 19,0 4,00

3-5 korcsoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2   Teglas Matyas HUN 1920 Tura 7,0 30,0 30,00
2 1   Szabo Zoltan HUN 1935 Iklad 6,0 30,5 23,50
3 3   Kapitz Dominik HUN 1679 Hévízgyörk 5,0 34,0 21,00
4 5   Kovacs Lilla HUN 1575 Jászfényszaru 5,0 30,5 17,50
5 9   Gabula Adam HUN 1455 Pomáz 5,0 24,0 15,75
6 10   Rajko Marton HUN 1438 Hévízgyörk 4,5 26,0 14,00
7 4   Reviczki Roland HUN 1671 Pomáz 4,0 32,0 14,00
8 6   Rehak Mark HUN 1537 Pomáz 4,0 28,5 11,50
9 28   Zólyomi Levente HUN 0 Hatvan 4,0 25,5 12,50
10 7   Mikus Mate HUN 1490 Nagykáta 4,0 23,0 11,50
  26   Torda Dávid HUN 0 Hévízgyörk 4,0 23,0 11,50
12 13   Balkányi Panna HUN 0 Szokolya 4,0 19,5 10,00
13 21   Ródler Kinga HUN 0 Veresegyház 3,5 30,5 12,50
14 11   Nyers Daniel HUN 1414 Jászfényszaru 3,5 27,0 9,00
15 14   Békei Dóra HUN 0 Veresegyház 3,5 21,5 7,75
16 17   Fekete Zalán HUN 0 Hévízgyörk 3,5 18,0 6,25
17 8   Steyer Ferenc HUN 1458 Tura 3,0 27,0 7,00
18 23   Székely Borbála HUN 0 Veresegyház 3,0 24,0 9,75
19 15   Böszörményi Dániel HUN 0 Nagykáta 3,0 19,0 4,00
20 24   Székely Júlia HUN 0 Veresegyház 2,5 24,5 7,75
21 16   Chrén András HUN 0 Szokolya 2,5 24,0 6,75
22 22   Sztankó Janka HUN 0 Pomáz 2,5 23,5 7,25
23 12   Nyers Lili HUN 1359 Jászfényszaru 2,5 21,0 5,50
24 19   Kazár Dániel HUN 0 Szokolya 2,5 19,0 3,25
25 25   Sápi Levente HUN 0 Hévízgyörk 2,0 22,5 4,50
26 27   Weisz Máté HUN 0 Szokolya 2,0 20,5 4,00
27 18   Gubrán Alexandra HUN 0 Veresegyház 2,0 17,0 2,50
28 20   Mester Hanna HUN 0 Szokolya 0,0 20,5 0,00

2016. augusztus 21-25-ig Balatonföldváron a Talentum kupán két csoportban vettek részt játékosaink FIDE értékszámszerző versenyen.

Az "A" csoport végeredménye:

Final Ranking crosstable after 7 Rounds                    
Rk.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  TB1 TB2
1 IM Nagy Gabor  2424 HUN * 1 1 1 ½ 1 1 + 6,5 25,3 2493
2   Reznak Attila  2296 HUN 0 * 1 1 1 1 1 ½ 5,5 15,8 2340
3 CM Kende Gyorgy Dr.  2125 HUN 0 0 * ½ 1 1 1 1 4,5 10 2236
4   Demeter Jozsef  2079 ROU 0 0 ½ * 1 ½ 1 1 4 9,25 2191
5   Losonczi Marcell  1949 HUN ½ 0 0 0 * ½ ½ 1 2,5 6,5 2057
6   Tegzes Laszlo  2060 HUN 0 0 0 ½ ½ * ½ + 2,5 6,25 1959
7   Berza Stefan  2041 SVK 0 0 0 0 ½ ½ * 1 2 3,75 1988
8   Joo Janos  2089 HUN - ½ 0 0 0 - 0 * 0,5 2,75 1732

 

A "B" csoport (2000 élő alattiak) végeredménye:

Final Ranking after 7 Rounds          
Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1 TB2 TB3
1 11 Kopias Ferenc  HUN 1789 5,5 28 20,8 22
2 4 Szabo Zoltan  HUN 1917 5,5 24 18,8 20
3 7 Nizak Andras  HUN 1855 5 28 18,3 23
4 10 Laszlo Laura  HUN 1790 4,5 29 15 21
5 2 Teglas Matyas  HUN 1941 4,5 28 15,3 18
6 3 Merenyi Gabor  HUN 1926 4,5 27 16,3 17
7 6 Toth Mate Jozsef  HUN 1859 4 22 11,3 12
8 9 Bartos Ferenc  HUN 1802 4 22 10,5 14
9 16 Kapitz Dominik  HUN 1667 4 20 11,3 13
10 1 Kantor Sandor Dr.  HUN 1977 3,5 30 13,5 17
11 20 Tran David  HUN 1256 3,5 28 12,3 15
12 14 Virganc Roland  HUN 1735 3,5 27 12 16
13 15 Galla Erik  SVK 1734 3 29 12,5 16
14 21 Mihaly Imre  HUN 0 3 28 10,8 13
15 5 Hercz Richard  HUN 1884 3 25 9 13
16 8 Kosar Mikulas  SVK 1822 3 23 8 15
17 12 Burda Barna  HUN 1783 3 21 6,25 11
18 13 Halasz Adam  SVK 1764 2,5 23 4,5 9,5
19 22 Steyer Ferenc  HUN 0 2,5 20 4,5 7,5
20 17 Hercz Vendel  HUN 1572 2,5 20 5,75 9
21 19 Vona Zsolt  HUN 1435 2 21 3 7
22 18 Nagy Mihaly  HUN 1459 0,5 22 1,25 1,5

Játékosaink az alábbi különdíjakat nyerték meg:

  • Legjobb U20-as: Szabó Zoltán
  • U20 2. helyezett: Téglás Mátyás
  • Legjobb nem díjas senior: Tóth Máté József
  • Legjobb U17: Kapitz Dominik
  • U17 3. helyezett: Burda Barna
  • U17 4. helyezett: Steyer Ferenc
  • Legjobb 1700 élő alatti: Kapitz Dominik

 

2016. június 21 és 24 között került megrendezésre Aszódon az Evangélikus Gimnáziumban a 2. EGA Kupa 7 fordulós FIDE verseny.

A verseny végeredménye:

1. Kapitz Dominik 7 pont

2. Rajkó Márton 5 pont

3. Steyer Ferenc 5 pont

4. Rajkó Zsuzsanna 4 pont

5. Fekete Zalán 3 pont

6. Garczig Gábor 2,5 pont

7. Fekete Gitta 1 pont

8. Jakub Ákos 0,5 pont