2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

2016. augusztus 21-25-ig Balatonföldváron a Talentum kupán két csoportban vettek részt játékosaink FIDE értékszámszerző versenyen.

Az "A" csoport végeredménye:

Final Ranking crosstable after 7 Rounds                    
Rk.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  TB1 TB2
1 IM Nagy Gabor  2424 HUN * 1 1 1 ½ 1 1 + 6,5 25,3 2493
2   Reznak Attila  2296 HUN 0 * 1 1 1 1 1 ½ 5,5 15,8 2340
3 CM Kende Gyorgy Dr.  2125 HUN 0 0 * ½ 1 1 1 1 4,5 10 2236
4   Demeter Jozsef  2079 ROU 0 0 ½ * 1 ½ 1 1 4 9,25 2191
5   Losonczi Marcell  1949 HUN ½ 0 0 0 * ½ ½ 1 2,5 6,5 2057
6   Tegzes Laszlo  2060 HUN 0 0 0 ½ ½ * ½ + 2,5 6,25 1959
7   Berza Stefan  2041 SVK 0 0 0 0 ½ ½ * 1 2 3,75 1988
8   Joo Janos  2089 HUN - ½ 0 0 0 - 0 * 0,5 2,75 1732

 

A "B" csoport (2000 élő alattiak) végeredménye:

Final Ranking after 7 Rounds          
Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1 TB2 TB3
1 11 Kopias Ferenc  HUN 1789 5,5 28 20,8 22
2 4 Szabo Zoltan  HUN 1917 5,5 24 18,8 20
3 7 Nizak Andras  HUN 1855 5 28 18,3 23
4 10 Laszlo Laura  HUN 1790 4,5 29 15 21
5 2 Teglas Matyas  HUN 1941 4,5 28 15,3 18
6 3 Merenyi Gabor  HUN 1926 4,5 27 16,3 17
7 6 Toth Mate Jozsef  HUN 1859 4 22 11,3 12
8 9 Bartos Ferenc  HUN 1802 4 22 10,5 14
9 16 Kapitz Dominik  HUN 1667 4 20 11,3 13
10 1 Kantor Sandor Dr.  HUN 1977 3,5 30 13,5 17
11 20 Tran David  HUN 1256 3,5 28 12,3 15
12 14 Virganc Roland  HUN 1735 3,5 27 12 16
13 15 Galla Erik  SVK 1734 3 29 12,5 16
14 21 Mihaly Imre  HUN 0 3 28 10,8 13
15 5 Hercz Richard  HUN 1884 3 25 9 13
16 8 Kosar Mikulas  SVK 1822 3 23 8 15
17 12 Burda Barna  HUN 1783 3 21 6,25 11
18 13 Halasz Adam  SVK 1764 2,5 23 4,5 9,5
19 22 Steyer Ferenc  HUN 0 2,5 20 4,5 7,5
20 17 Hercz Vendel  HUN 1572 2,5 20 5,75 9
21 19 Vona Zsolt  HUN 1435 2 21 3 7
22 18 Nagy Mihaly  HUN 1459 0,5 22 1,25 1,5

Játékosaink az alábbi különdíjakat nyerték meg:

  • Legjobb U20-as: Szabó Zoltán
  • U20 2. helyezett: Téglás Mátyás
  • Legjobb nem díjas senior: Tóth Máté József
  • Legjobb U17: Kapitz Dominik
  • U17 3. helyezett: Burda Barna
  • U17 4. helyezett: Steyer Ferenc
  • Legjobb 1700 élő alatti: Kapitz Dominik

 

2016. június 21 és 24 között került megrendezésre Aszódon az Evangélikus Gimnáziumban a 2. EGA Kupa 7 fordulós FIDE verseny.

A verseny végeredménye:

1. Kapitz Dominik 7 pont

2. Rajkó Márton 5 pont

3. Steyer Ferenc 5 pont

4. Rajkó Zsuzsanna 4 pont

5. Fekete Zalán 3 pont

6. Garczig Gábor 2,5 pont

7. Fekete Gitta 1 pont

8. Jakub Ákos 0,5 pont

Az utolsó fordulóban már bajnokként ültünk le az asztalhoz. A csapatból négyen voltak távol, mert az Országos Csapat Diákolimpia döntőjén vettek részt Szombathelyen.

Bo. 9   Galgavidék Rtg - 1   Dunakeszi Rtg 3½:6½
4.1  
 
Kuthi, Balazs
1890 -  
 
Al Raheem, Mohammad
2079 0 - 1
4.2  
 
Takacs, Pal
1858 -  
 
Molnar, Peter
2028 ½ - ½
4.3  
 
Toth, Mate Jozsef
1857 -  
 
Molnar, Sandor
1937 1 - 0
4.4  
 
Virganc, Roland
1741 -  
 
Horvath, Karoly
1891 0 - 1
4.5  
 
Pasztor, Zoltan
1794 -  
 
Granicz, Janos
1789 ½ - ½
4.6  
 
Burda, Barna
1783 -  
 
Nadasdi, Attila
1788 ½ - ½
4.7  
 
Benyi, Andras
1647 -  
 
Mundi, Gyorgy
1743 0 - 1
4.8  
 
Pasztor, Akos
1673 -  
 
Banhidi, Ferenc
1747 ½ - ½
4.9  
 
Horak, Vanda
1499 -  
 
Sergyan, Gyula Zoltan
1609 ½ - ½
4.10  
 
Laszlo, Bela
0 -  
 
Szenas, Gyula
0 0 - 1

A bajnokság végeredménye:

Rk. Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9  TB1   TB2   TB3 
1 Galgavidék  *  6 6 14 47,0 0
2 Dunaharaszti  *  8 5 7 9 5 12 49,5 0
3 Dunakeszi  *  5 4 9 8 11 48,0 0
4 Szigetszentmiklós 2  *  8 6 7 10 44,0 0
5 Szigetbecse 4 5 5  *  5 5 7 8 41,0 1
6 Szob 6 2 5  *  5 8 41,0 1
7 Göd 4 3 4 5 5  *  6 6 37,0 0
8 Vác 1 1 3 4  *  2 24,0 0
9 Törökbálint 5 2 3  *  1 28,5 0

Pest Megyei Felnőtt Csapatbajnokság 7. forduló. 

NAGYSZERŰ GYŐZELMET ARATTUNK IDEGENBEN DUNAHARASZTI CSAPATA ELLEN és ezzel megnyertünk a bajnokságot két fordulóval a vége előtt.



Bo. 8   Dunaharaszti Rtg - 9   Galgavidék Rtg 3½:6½
4.1  
 
Feher, Laszlo
2094 -  
 
Szabo, Zoltan
1892 0 - 1
4.2  
 
Bege, Levente
1954 -  
 
Takacs, Pal
1866 1 - 0
4.3  
 
Bege, Mate
1958 -  
 
Teglas, Matyas
1876 0 - 1
4.4  
 
Frank, Jozsef
1962 -  
 
Toth, Mate Jozsef
1860 1 - 0
4.5  
 
Kaltenecker, Antal
1904 -  
 
Virganc, Roland
1737 ½ - ½
4.6  
 
Kalmar, Karoly
1890 -  
 
Pasztor, Zoltan
1781 0 - 1
4.7  
 
Gal, Janos
1873 -  
 
Burda, Barna
1778 ½ - ½
4.8  
 
Ruska, Zoltan
1829 -  
 
Kapitz, Dominik
1624 0 - 1
4.9  
 
Horvath, Aron Balazs
1822 -  
 
Benyi, Andras
1642 ½ - ½
4.10  
 
Muranyi, Geza
1642 -  
 
Kapitz, Tibor
1678 0 - 1
 
Advertisement