2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Szadán az Általános Iskolában 2017. január 7-én került megrendezésre a Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny 4. fordulója.

Eredmények:

1. korcsoport:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 29   Tóth Lili HUN 0 Nagykáta 7,0 30,0 28,0
2 15   Nagy Benedek HUN 0 Tura 6,0 30,5 24,0
3 17   Nagy Vilmos HUN 0 Dunakeszi 5,0 31,0 23,0
4 11   Kenyó Zsófia HUN 0 Nagykáta 5,0 30,5 23,0
5 28   Tóth G. Brigitta HUN 0 Tura 5,0 29,5 19,0
6 4   Böszörményi Gergő HUN 0 Nagykáta 5,0 28,5 19,0
7 20   Pálinkás Gergely HUN 0 Veresegyház 4,5 20,5 15,5
8 7   Ferenczi Attila HUN 0 Nagykáta 4,0 30,0 20,0
9 27   Tóth Fanni HUN 0 Nagykáta 4,0 28,0 18,0
10 30   Udvari Mátyás HUN 0 Nagykáta 4,0 28,0 18,0
11 8   Gyeraj Gréta HUN 0 Nagykáta 4,0 28,0 16,0
12 19   Olajos Anna HUN 0 Nagykáta 4,0 24,5 16,0
13 24   Szilágyi Ákos HUN 0 Tura 4,0 24,0 17,0
14 25   Szűcs Benedek HUN 0 Veresegyház 4,0 23,5 17,0
15 13   Makádi Milán HUN 0 Tura 4,0 22,5 12,0
16 12   Kókai Dominik HUN 0 Tura 4,0 21,5 12,0
17 16   Nagy Darinka HUN 0 Veresegyház 3,5 20,0 11,0
18 1   Balogh Miksa HUN 0 Iklad 3,0 28,5 15,0
19 3   Bécsi Bálint HUN 0 Veresegyház 3,0 28,0 16,0
20 6   Fekete Janka HUN 0 Hévízgyörk 3,0 27,0 14,0
21 26   Tellinger Márton HUN 0 Veresegyház 3,0 25,0 12,0
22 14   Mayer Ádám HUN 0 Iklad 3,0 23,0 12,0
23 18   Nemes Zsófia HUN 0 Veresegyház 3,0 18,5 10,0
24 23   Szalkai Kinga HUN 0 Veresegyház 2,5 21,5 9,0
25 9   Gyetvan Tibor HUN 0 Hévízgyörk 2,5 20,0 11,0
26 22   Seres Borbála HUN 0 Tura 2,5 17,0 6,0
27 21   Pánczél Zsófia HUN 0 Veresegyház 2,5 16,5 5,5
28 2   Boros Dénes HUN 0 Veresegyház 2,0 24,5 9,5
29 10   Hegyi Patrik HUN 0 Veresegyház 2,0 18,5 6,5
30 5   Csekő Szofi HUN 0 Veresegyház 2,0 17,0 6,0
31 31   Uhercsik Borisz HUN 0 Veresegyház 1,0 24,5 7,0

2. korcsoport:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Sinka Vince HUN 1417 Fót 6,0 32,0 24,0
2 2   Makay Mark Janos HUN 1171 Sárkány DSE 6,0 30,5 25,0
3 21   Szilágyi Dóra HUN 0 Tura 5,0 32,0 22,5
4 6   Besenyi Dániel HUN 0 Nagykáta 5,0 30,5 21,0
5 10   Gulyás Dénes HUN 0 Nagykáta 4,5 30,0 19,0
6 24   Édes István HUN 0 Nagykáta 4,5 25,5 19,0
7 12   Jandó Anna HUN 0 Nagykáta 4,5 25,0 17,5
8 15   Mikus Miléna HUN 0 Nagykáta 4,0 32,0 19,0
9 4   Bakos Máté HUN 0 Göd 4,0 25,5 17,0
10 14   Kánya Gábor HUN 0 Zsámbok 4,0 24,5 15,0
11 22   Turbucz Tímea HUN 0 Nagykáta 4,0 20,5 12,0
12 9   Gabula Barbara HUN 0 Budakalász 3,5 26,5 14,5
13 13   Kiss Levente HUN 0 Nagykáta 3,5 24,5 11,5
14 7   Fekete Gitta HUN 0 Hévízgyörk 3,5 22,0 15,0
15 5   Balázs Bálint HUN 0 Bag 3,0 25,0 12,0
16 3   Akantisz Nóra HUN 0 Nagykáta 3,0 23,5 14,0
17 17   Oldal Júlia HUN 0 Nagykáta 3,0 23,5 13,0
18 18   Simon Bálint HUN 0 Veresegyház 3,0 19,5 7,0
19 19   Szabó Csanád HUN 0 Zsámbok 2,5 17,0 5,0
20 11   Horváth Ágoston HUN 0 Bag 2,0 23,5 10,0
21 23   Veres Regina HUN 0 Veresegyház 2,0 19,5 9,0
22 8   Fitos Lídia HUN 0 Veresegyház 1,5 18,5 8,0
23 20   Szalkai Gergő HUN 0 Veresegyház 1,0 20,0 5,0
24 16   Niegreisz Máté HUN 0 Zsámbok 1,0 17,0 1,0

3-5. korcsoport

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Teglas Matyas HUN 1920 Tura 6,5 28,0 25,0
2 4   Mikus Mate HUN 1490 Nagykáta 5,5 28,0 22,5
3 11   Lauber Kolos HUN 0 Gödöllő 4,5 30,0 19,5
4 3   Rehak Mark HUN 1537 Pomáz 4,5 29,0 21,5
5 21   Torda Dávid HUN 0 Hévízgyörk 4,5 25,0 18,0
6 2   Kapitz Dominik HUN 1679 Hévízgyörk 4,5 24,0 18,0
7 22   Zólyomi Levente HUN 0 Hatvan 4,5 23,0 14,5
8 5   Gabula Adam HUN 1455 Pomáz 4,0 22,5 17,0
9 6   Békei Dóra HUN 0 Veresegyház 4,0 21,5 14,0
10 18   Székely Borbála HUN 0 Veresegyház 3,5 28,0 15,5
11 17   Sztankó Janka HUN 0 Pomáz 3,5 27,5 15,0
12 9   Grób László HUN 0 Gödöllő 3,5 23,0 13,0
13 16   Szilágyi László HUN 0 Tura 3,5 20,5 12,0
14 14   Nagy Dominik Tamás HUN 0 Veresegyház 3,0 23,5 9,0
15 10   Horváth Ákos HUN 0 Veresegyház 3,0 22,0 12,0
16 8   Fekete Zalán HUN 0 Hévízgyörk 3,0 21,5 9,0
17 7   Darabont Eszter HUN 0 Veresegyház 2,5 29,5 14,5
18 19   Székely Júlia HUN 0 Veresegyház 2,5 27,0 15,0
19 15   Ródler Kinga HUN 0 Veresegyház 2,5 23,5 8,0
20 12   Linkowski Julia HUN 0 Óbuda 2,0 22,5 6,5
21 13   Lochner Alex HUN 0 Veresegyház 1,0 20,5 2,5
22 20   Sápi Levente HUN 0 Hévízgyörk 1,0 19,0 6,0

2016. december 17-én szombaton került megrendezésre Dunakeszin a Radnóti Miklós Gimnázium ebédlőjében a 2016. évi Karácsonyi Sakkverseny

A verseny eredményei:

 

1. korcsoport:

Rk. SNo   Name Gr FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Angyal Csanad I. HUN 0 Hódmezővásárhely 5,5 27,5 20,0
2 9   Nagy Vilmos I. HUN 0 Dunakeszi 5,0 29,0 25,0
3 14   Udvari Mátyás I. HUN 0 Nagykáta 5,0 28,5 22,5
4 13   Tóth Lili I. HUN 0 Nagykáta 4,5 29,0 19,5
5 7   Koczian Benedek I. HUN 0 Sárkány DSE 4,5 24,5 16,5
6 10   Salát Fülöp I. HUN 0 Budapest 4,0 27,0 17,0
7 5   Gyeraj Gréta I. HUN 0 Nagykáta 4,0 22,5 13,0
8 6   Kenyó Zsófia I. HUN 0 Nagykáta 4,0 21,5 11,0
9 12   Tóth G. Brigitta I. HUN 0 Tura 3,0 26,0 15,0
10 15   Váczi Lara I. HUN 0 Nagykáta 3,0 25,5 11,0
11 4   Gulyás Gergely I. HUN 0 Nagykáta 3,0 22,0 10,5
12 2   Boros Zalán I. HUN 0 Göd 3,0 21,0 9,0
13 16   Zahorecz Kornél I. HUN 0 Dunakeszi 2,5 23,0 11,5
14 8   Kurfis-Borsodi Mátyás I. HUN 0 Mogyoród 2,5 19,0 8,0
15 11   Tóth Fanni I. HUN 0 Nagykáta 2,0 26,0 13,0
16 3   Fekete Janka I. HUN 0 Hévízgyörk 0,5 20,0 1,5

2. korcsoport

Rk. SNo   Name Gr FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Sinka Vince II. HUN 1419 Fót 6,0 29,5 26,0
2 3   Makay Mark Janos II. HUN 1171 Sárkány DSE 5,5 30,5 21,0
3 9   Gulyás Dénes II. HUN 0 Nagykáta 5,5 26,5 19,0
4 2   Spanberger Richard II. HUN 1207 Esztergom 5,0 29,5 22,0
5 10   Jandó Anna II. HUN 0 Nagykáta 4,0 30,0 17,0
6 4   Akantisz Nóra II. HUN 0 Nagykáta 4,0 26,5 16,0
7 15   Szilágyi Dóra II. HUN 0 Tura 4,0 22,5 16,0
8 8   Fekete Gitta II. HUN 0 Hévízgyörk 4,0 15,5 12,0
9 12   Mészaros Péter II. HUN 0   3,0 27,0 15,0
10 11   Koczian Hanna II. HUN 0 Sárkány DSE 3,0 25,0 14,0
11 16   Sári Zsolt II. HUN 0 Nagykáta 3,0 23,5 12,0
12 14   Réti László II. HUN 0 Hévízgyörk 3,0 21,5 11,0
13 6   Erdőközi Zsombor II. HUN 0 Göd 3,0 21,5 10,0
14 5   Bakos Máté II. HUN 0 Göd 2,0 22,0 9,0
15 13   Pinter Botond II. HUN 0 Dunakeszi 1,0 22,0 4,0
16 7   Fazekas Márton II. HUN 0 Budapest szül napos 0,0 18,0 0,0

3-5 korcsoport:

Rk. SNo   Name Gr FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2   Laszlo Csaba IV. HUN 1626 Óbuda 7,0 23,0 28,0
2 1   Kapitz Dominik V. HUN 1690 Hévízgyörk 6,0 21,0 24,0
3 3   Toth Adam III. HUN 1250 Dunakeszi 5,0 26,0 20,0
4 6   Kovacs Peter III. HUN 0 Vasas 5,0 23,0 18,0
5 8   Udvari Tamás III. HUN 0 Nagykáta 4,0 24,0 18,0
6 9   Várhegyi Ábel IV. HUN 0 Dunaharaszti 3,0 28,0 13,0
7 7   Peto Csenge III. HUN 0 Miskolci Kisbocsok 2,0 27,5 9,0
8 5   Fekete Zalan III. HUN 0 Hévízgyörk 2,0 20,0 5,0
9 4   Chrén András III. HUN 0 Szokolya 1,0 29,0 5,0

2016. december 3-án Szigetbecsére látogattunk, ahol a Pest megyei felnőtt csapatbajnokság 3. fordulóját játszottuk le.

Bo. 5   Szigetbecse Rtg - 6   Galgavidék Rtg 2½:7½
4.1  
  Aj, Laszlo
2059 -  
  Reznak, Attila
2318 0 - 1
4.2  
  Katona, Tamas
1892 -  
  Nagyajtai, Gabor
2130 0 - 1
4.3  
  Leidl, Istvan Sr.
1846 -  
  Szabo, Zoltan
1930 0 - 1
4.4  
  Rosenberg, Robert
1749 -  
  Teglas, Matyas
1912 0 - 1
4.5  
  Schwarczenberger, Zsolt
1703 -  
  Toth, Mate Jozsef
1850 1 - 0
4.6  
  Szabo, Mihaly
1425 -  
  Kapitz, Dominik
1690 0 - 1
4.7  
  Kiss, Miklos
1545 -  
  Burda, Barna
1757 0 - 1
4.8  
  Baranyai, Istvan
1423 -  
  Kapitz, Tibor
1708 0 - 1
4.9  
  Aj, Laszlo Jr
1404 -  
  Laszlo, Bela
0 1 - 0
4.10  
  Aj, Tamas
0 -  
  Fekete, Zalan
0 ½ - ½

Bajnokság állása a 3. forduló után:

Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 6 Galgavidék 3 3 0 0 22,5 6 0
2 8 Dunakeszi 3 2 0 1 19,5 4 0
3 3 Dunaharaszti 3 2 0 1 18 4 0
4 4 Szob 3 2 0 1 17,5 4 0
5 1 Göd 3 2 0 1 15,5 4 0
6 2 Vác 3 1 0 2 9 0 0
7 7 Törökbálint 3 0 0 3 7 0 0
8 5 Szigetbecse 3 0 0 3 6,5 0 0

Pest Megyei felnőtt csapatbajnokság 2. forduló 2016. november 20.

Eredmények:

Bo. 6   Galgavidék Rtg - 4   Szob Rtg 8 : 2
2.1  
  Nagyajtai, Gabor
2131 -  
  Zala, Gyula
1942 1 - 0
2.2  
  Kuthi, Balazs
1885 -  
  Molnar, Gabor
1963 1 - 0
2.3  
  Toth, Mate Jozsef
1858 -  
  Virag, Sandor
1802 ½ - ½
2.4  
  Takacs, Pal
1868 -  
  Besztercsenyi, Tibor
1788 ½ - ½
2.5  
  Kapitz, Dominik
1698 -  
  Csiba, Beno
1731 ½ - ½
2.6  
  Virganc, Roland
1745 -  
  Szabo, Gyorgy
1726 1 - 0
2.7  
  Burda, Barna
1742 -  
  Kovacs, Tamas
1652 1 - 0
2.8  
  Toth, Daniel
1677 -  
  Lorincz, Istvan
1643 1 - 0
2.9  
  Benyi, Andras
1640 -  
  Baranyi, Gyorgy
1585 1 - 0
2.10  
  Kapitz, Tibor
1708 -  
  Szasz, Jozsef
0 ½ - ½

A bajnokság állása a 2. forduló után:

Rk. Team 1 2 3 4 5 6 7 8  TB1   TB2   TB3 
1 Galgavidék  *      8 7       15,0 4 0
2 Göd    *          14,0 4 0
3 Dunakeszi    *      7     11,5 2 0
4 Szob 2      *    9     11,0 2 0
5 Dunaharaszti 3        *      9,5 2 0
6 Szigetbecse     3 1    *      4,0 0 0
7 Törökbálint            *    3,5 0 0
8 Vác              *  1,5 0 0

2016. november 19. szombat Szada, Általános Iskola

1, korcsoport

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 27   Töröcsik Ferenc HUN 0 Veresegyház 6,0 30,0 24,0
2 2   Böszörményi Gergő HUN 0 Nagykáta 6,0 28,0 27,0
3 4   Gombkötő Gergő HUN 0 Dunakeszi 5,0 33,0 24,0
4 17   Nagy Vilmos HUN 0 Dunakeszi 5,0 30,0 19,0
5 9   Kenyó Zsófia HUN 0 Nagykáta 5,0 29,5 20,0
6 28   Udvari Mátyás HUN 0 Nagykáta 5,0 29,0 21,0
7 6   Gyeraj Gréta HUN 0 Nagykáta 5,0 28,5 20,0
8 15   Nagy Benedek HUN 0 Tura 4,0 32,5 20,0
9 24   Tóth G. Brigitta HUN 0 Tura 4,0 26,5 18,0
10 11   Király Dániel HUN 0 Szokolya 4,0 25,5 16,0
11 25   Tóth Lili HUN 0 Nagykáta 4,0 24,5 15,0
12 29   Verhóczki Kristóf HUN 0 Veresegyház 4,0 23,0 16,0
13 1   Balázs Botond HUN 0 Bag 4,0 23,0 12,0
14 19   Szilágyi Ákos HUN 0 Tura 3,5 26,0 17,5
15 20   Szováti Milán HUN 0 Veresegyház 3,5 22,5 14,0
16 26   Tóth Ákos Zalán HUN 0 Veresegyház 3,5 21,5 12,0
17 18   Stella Sámuel HUN 0 Veresegyház 3,5 21,5 11,0
18 13   Kurfis-Borsodi Mátyás HUN 0 Mogyoród 3,0 25,5 11,0
19 8   Karácsony Nóra HUN 0 Tura 3,0 24,5 14,0
20 12   Kmett Kristóf HUN 0 Hévízgyörk 3,0 24,0 11,0
21 3   Ferenczi Attila HUN 0 Nagykáta 3,0 23,0 12,0
22 23   Tóth Ferenc HUN 0 Veresegyház 3,0 21,0 9,0
23 7   Gyetvan Tibor HUN 0 Hévízgyörk 3,0 19,0 11,5
24 14   Lénárt Dorka HUN 0 Veresegyház 2,5 22,5 10,0
25 22   Szűcs Benedek HUN 0 Veresegyház 2,5 17,5 9,0
26 10   Kertész Marcell HUN 0 Veresegyház 2,5 16,5 6,0
27 5   Gulyás Gergely HUN 0 Nagykáta 2,0 19,5 9,0
28 21   Száraz Merse HUN 0 Szokolya 1,5 18,0 6,0
29 16   Nagy Máté HUN 0 Veresegyház 1,0 23,5 5,0

2. korcsoport

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 10   Kiss Levente HUN 0 Nagykáta 7,0 29,0 28,0
2 6   Gulyás Dénes HUN 0 Nagykáta 6,0 28,0 23,0
3 24   Veréb Máté HUN 0 Gödöllő 5,0 24,0 17,0
4 4   Besenyi Dániel HUN 0 Nagykáta 4,5 29,5 19,5
5 8   Jandó Anna HUN 0 Nagykáta 4,5 29,5 18,5
6 12   Mikus Miléna HUN 0 Nagykáta 4,5 26,0 19,5
7 3   Bakos Máté HUN 0 Göd 4,0 31,0 18,0
8 20   Turbucz András HUN 0 Dunakeszi 4,0 26,5 14,0
9 14   Rácz Bendegúz Máté HUN 0 Dunaharaszti 4,0 25,5 15,0
10 21   Turbucz Tímea HUN 0 Nagykáta 4,0 21,0 15,0
11 13   Rimóczi Dávid HUN 0 Jászfényszaru 3,5 31,5 19,5
12 1   Sinka Vince HUN 1417 Fót 3,5 29,5 16,5
13 7   Horváth Ágoston HUN 0 Bag 3,5 20,5 13,0
14 9   Kalász Anikó HUN 0 Szokolya 3,0 27,0 13,0
15 22   Tímár Vivien HUN 0 Gödöllő 3,0 26,0 12,0
16 2   Akantisz Nóra HUN 0 Nagykáta 3,0 23,0 11,0
17 15   Réti László HUN 0 Hévízgyörk 3,0 21,5 10,0
18 19   Száraz Hunor HUN 0 Szokolya 3,0 17,5 10,0
19 11   Kánya Gábor HUN 0 Zsámbok 2,5 26,5 12,0
20 18   Szilágyi Dóra HUN 0 Tura 2,5 22,5 9,5
21 23   Veres Regina HUN 0 Veresegyház 2,5 16,0 7,5
22 16   Simon Bálint HUN 0 Veresegyház 1,5 18,5 3,5
23 5   Czene Attila HUN 0 Veresegyház 1,0 19,5 7,0
24 17   Szalkai Gergő Tamás HUN 0 Veresegyház 1,0 18,5 4,0

3-5. korcsoport

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Inges Zeno HUN 1768 Jászberény 5,5 29,0 22,0
2 5   Mikus Mate HUN 1490 Nagykáta 5,0 31,5 22,0
3 6   Rajko Marton HUN 1438 Hévízgyörk 5,0 31,0 19,5
4 3   Reviczki Roland HUN 1671 Pomáz 5,0 30,0 25,0
5 16   Sztankó Janka HUN 0 Pomáz 4,5 25,0 15,5
6 2   Kapitz Dominik HUN 1679 Hévízgyörk 4,0 29,0 21,0
7 4   Rehak Mark HUN 1537 Pomáz 4,0 27,0 18,0
8 7   Rajko Zsuzsanna HUN 1266 Hévízgyörk 4,0 27,0 17,0
9 8   Toth Adam HUN 1250 Dunakeszi 4,0 27,0 15,0
10 15   Ródler Kinga HUN 0 Veresegyház 4,0 25,0 16,0
11 20   Zólyomi Levente HUN 0 Hatvan 4,0 23,0 15,0
12 19   Várhegyi Ábel HUN 0 Dunaharaszti 3,0 23,0 13,0
13 9   Balkányi Panna HUN 0 Szokolya 3,0 23,0 12,0
14 18   Varga Ádám HUN 0 Veresegyház 3,0 22,5 12,0
15 17   Udvari Tamás HUN 0 Nagykáta 3,0 21,0 11,0
16 12   Lochner Alex HUN 0 Veresegyház 2,0 22,0 8,0
17 10   Böszörményi Dániel HUN 0 Nagykáta 2,0 21,5 5,0
18 13   Mester Hanna HUN 0 Szokolya 2,0 17,5 6,0
19 14   Palcsó Roland HUN 0 Nagykáta 2,0 16,0 5,0
20 11   Kazár Dániel HUN 0 Szokolya 1,0 19,0 2,0

A tavalyi siker után tovább erősítettük csapatunk. Az NB II-es Gödöllőből két vendégjátékost igazoltunk Reznák Attilát és Nagyajtai Gábort, akik az első tábláinkon játszanak. Így élőszámban jóval erősebben tudtunk leülni az ellenfelünknél. Ez szerencsére az eredményen is látszott:

Bo. 3   Dunaharaszti Rtg - 6   Galgavidék Rtg 3 : 7
3.1  
  Igaz, Peter
2047 -  
  Reznak, Attila
2304 0 - 1
3.2  
  Fasi, Lajos
1886 -  
  Nagyajtai, Gabor
2147 0 - 1
3.3  
  Kaltenecker, Antal
1871 -  
  Szabo, Zoltan
1935 1 - 0
3.4  
  Kalmar, Karoly
1827 -  
  Teglas, Matyas
1920 0 - 1
3.5  
  Ruska, Zoltan
1827 -  
  Toth, Mate Jozsef
1859 ½ - ½
3.6  
  Firnigel, Janos
1698 -  
  Takacs, Pal
1862 0 - 1
3.7  
  Muranyi, Geza
1660 -  
  Kapitz, Dominik
1679 0 - 1
3.8  
  Banyai, Miklos Jr. Dr.
1752 -  
  Burda, Barna
1763 1 - 0
3.9  
  Baski, Barnabas
1540 -  
  Toth, Daniel
1681 ½ - ½
3.10  
  Videki, Imre
1558 -  
  Kapitz, Tibor
1696 0 - 1

2016. október 8. szombat, Szada Általános Iskola

1. korcsoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 15   Töröcsik Ferenc HUN 0 Veresegyház 6,0 30,5 27,00
2 14   Tóth Lili HUN 0 Nagykáta 6,0 29,5 24,00
3 1   Böszörményi Gergő HUN 0 Nagykáta 6,0 28,0 22,00
4 3   Kenyó Zsófia HUN 0 Nagykáta 4,0 28,0 10,50
5 2   Fekete Janka HUN 0 Hévízgyörk 4,0 25,5 10,50
6 13   Tóth G. Brigitta HUN 0 Tura 4,0 25,5 10,00
7 9   Szilágyi Ákos HUN 0 Tura 4,0 20,5 10,00
8 4   Király Dániel HUN 0 Szokolya 3,5 28,5 10,75
9 11   Sütő Barnabás HUN 0 Veresegyház 3,5 26,0 8,75
10 7   Olajos Anna HUN 0 Nagykáta 3,0 21,5 5,50
11 8   Szajkovits Bence HUN 0 Veresegyház 3,0 21,0 7,00
12 5   Kurfis-Borsodi Mátyás HUN 0 Mogyoród 3,0 21,0 5,50
13 10   Szováti Milán HUN 0 Veresegyház 2,0 21,0 3,00
14 12   Tóth Fanni HUN 0 Nagykáta 2,0 19,5 3,00
15 6   Lénárt Dorka HUN 0 Veresegyház 2,0 18,5 4,00

2. korcsoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 9   Mikus Miléna HUN 0 Nagykáta 6,0 28,5 23,50
2 1   Sinka Vince HUN 1417 Fót 5,5 27,0 20,25
3 4   Besenyi Dániel HUN 0 Nagykáta 5,0 30,5 20,00
4 6   Jandó Anna HUN 0 Nagykáta 5,0 29,0 19,00
5 25   Édes István HUN 0 Nagykáta 5,0 28,5 19,00
6 15   Szilágyi Dóra HUN 0 Tura 4,5 29,0 16,50
7 12   Rimóczi Dávid HUN 0 Jászfényszaru 4,5 28,0 15,75
8 20   Tóth Tamás Pál HUN 0 Dunakeszi 4,0 28,5 13,00
9 22   Veréb Máté HUN 0 Gödöllő 4,0 28,0 12,00
10 18   Turbucz András HUN 0 Dunakeszi 4,0 25,5 11,25
11 5   Fekete Gitta HUN 0 Hévízgyörk 4,0 24,5 12,75
12 17   Sári Zsolt HUN 0 Nagykáta 4,0 19,0 11,00
13 10   Pálinkás Kristóf HUN 0 Tura 3,5 19,5 8,00
14 24   Virkler Ádám HUN 0 Veresegyház 3,5 19,0 9,25
15 14   Soós Levente HUN 0 Tura 3,0 26,5 9,00
16 8   Kánya Gábor HUN 0 Zsámbok 3,0 23,0 8,00
17 2   Akantisz Nóra HUN 0 Nagykáta 3,0 22,5 7,50
18 11   Reuss Domonkos HUN 0 Veresegyház 3,0 21,5 7,00
19 16   Száraz Hunor HUN 0 Szokolya 3,0 19,5 7,50
20 7   Kalász Anikó HUN 0 Szokolya 2,5 25,5 8,00
21 3   Bakos Máté HUN 0 Göd 2,5 23,0 5,00
22 19   Tímár Vivien HUN 0 Gödöllő 2,5 18,5 4,75
23 13   Simon Bálint HUN 0 Veresegyház 2,0 22,0 4,50
24 23   Viasz Ádám HUN 0 Szokolya 2,0 21,5 3,50
25 21   Veres Regina HUN 0 Veresegyház 2,0 19,0 4,00

3-5 korcsoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2   Teglas Matyas HUN 1920 Tura 7,0 30,0 30,00
2 1   Szabo Zoltan HUN 1935 Iklad 6,0 30,5 23,50
3 3   Kapitz Dominik HUN 1679 Hévízgyörk 5,0 34,0 21,00
4 5   Kovacs Lilla HUN 1575 Jászfényszaru 5,0 30,5 17,50
5 9   Gabula Adam HUN 1455 Pomáz 5,0 24,0 15,75
6 10   Rajko Marton HUN 1438 Hévízgyörk 4,5 26,0 14,00
7 4   Reviczki Roland HUN 1671 Pomáz 4,0 32,0 14,00
8 6   Rehak Mark HUN 1537 Pomáz 4,0 28,5 11,50
9 28   Zólyomi Levente HUN 0 Hatvan 4,0 25,5 12,50
10 7   Mikus Mate HUN 1490 Nagykáta 4,0 23,0 11,50
  26   Torda Dávid HUN 0 Hévízgyörk 4,0 23,0 11,50
12 13   Balkányi Panna HUN 0 Szokolya 4,0 19,5 10,00
13 21   Ródler Kinga HUN 0 Veresegyház 3,5 30,5 12,50
14 11   Nyers Daniel HUN 1414 Jászfényszaru 3,5 27,0 9,00
15 14   Békei Dóra HUN 0 Veresegyház 3,5 21,5 7,75
16 17   Fekete Zalán HUN 0 Hévízgyörk 3,5 18,0 6,25
17 8   Steyer Ferenc HUN 1458 Tura 3,0 27,0 7,00
18 23   Székely Borbála HUN 0 Veresegyház 3,0 24,0 9,75
19 15   Böszörményi Dániel HUN 0 Nagykáta 3,0 19,0 4,00
20 24   Székely Júlia HUN 0 Veresegyház 2,5 24,5 7,75
21 16   Chrén András HUN 0 Szokolya 2,5 24,0 6,75
22 22   Sztankó Janka HUN 0 Pomáz 2,5 23,5 7,25
23 12   Nyers Lili HUN 1359 Jászfényszaru 2,5 21,0 5,50
24 19   Kazár Dániel HUN 0 Szokolya 2,5 19,0 3,25
25 25   Sápi Levente HUN 0 Hévízgyörk 2,0 22,5 4,50
26 27   Weisz Máté HUN 0 Szokolya 2,0 20,5 4,00
27 18   Gubrán Alexandra HUN 0 Veresegyház 2,0 17,0 2,50
28 20   Mester Hanna HUN 0 Szokolya 0,0 20,5 0,00