2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Pest Megyei Diákolimpia megyei selejtező felsős (2018)

Január 27-én Aszódon az Evengélikus Gimnáziumban került megrendezésre a diákolimpia felsős (3-6 korcsoport) amatőr és versenyző korosztályában a megyei selejtező.

Egyesületünket érintő eredmények:

 

3. korcsoport amatőr fiúk:

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2   Besenyi Daniel HUN 0 Váci Mihály Á. I. Nagykáta 7,0 31,0 28,0
2 24   Udvari Tamas HUN 0 Váci Mihály Á. I. Nagykáta 5,5 29,5 22,0
3 11   Lauber Kolos HUN 0 Török Ignác Gimnázium Gödöllő 5,5 28,0 22,5
4 4   Boszormenyi Daniel HUN 0 Váci Mihály Á. I. Nagykáta 5,0 27,5 21,0
5 5   Fekete Zalan HUN 0 Evangélikus Gimnázium Aszód* 4,5 28,0 20,0
6 16   Racz Bendeguz Mate HUN 0 Taksony Vezér Á. I. Dunaharaszti 4,5 27,5 16,0
7 10   Kiss Levente HUN 0 Váci Mihály Á. I. Nagykáta 4,5 23,5 19,0
8 9   Kerényi Márk HUN 0 Mátyás Király Á. I. Pomáz 4,0 29,0 18,0
9 8   Hajnóczy Márk HUN 0 Biatorbágyi Református Á. I. 4,0 26,0 17,0
10 14   Molnar Matyas HUN 0 Prohàszka Ottokàr Katolikus Gim. Bu 4,0 24,0 13,0
11 21   Szarvas Tamás HUN 0 Váci Mihály Á. I. Nagykáta 4,0 21,5 14,0
12 23   Turbucz András HUN 0 Radnóti Miklós Gimnázium Dunakeszi 3,5 31,0 14,5
13 15   Molnár Máté HUN 0 Prohàszka Ottokàr Katolikus Gim. Bu 3,5 29,0 18,0
14 12   Lukacs Tamas HUN 0 József Attila Á. I. Szigetszentmikl 3,5 25,0 13,0
15 19   Szabolcsi Mark HUN 0 Pipacsvirág Á. I. Telki 3,0 24,5 14,0
16 25   Vinkler Zsombor HUN 0 Bíró Lajos Á. I. Szigetszentmiklós 3,0 24,0 15,0
17 13   Medgyesy Miklós HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 3,0 22,0 14,0
18 18   Soós Benedek HUN 0 Piarista Gimnázium Vác 3,0 21,5 10,0
19 20   Szakács Zakariás Hunor HUN 0 Evangélikus Gimnázium Aszód 3,0 21,0 11,0
20 17   Rábai Boldizsár HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 3,0 17,5 8,0
21 1   Almasi Fuzi David HUN 0 Batthyány Kázmér Gim. Szigetszentmi 3,0 17,0 9,0
22 3   Boross Bertalan Ákos HUN 0 József Attila Á. I. Szigetszentmikl 2,0 23,0 10,0
23 22   Szilner Barnabás HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 2,0 23,0 9,0
24 7   Hackermüller Dominik HUN 0 Kardos István Á. I. Szigetszentmikl 2,0 17,5 5,0
25 6   Fóris Kristóf HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 1,0 19,0 3,0

4. korcsoport amatőr fiúk:

Final Ranking after 5 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2   Haromi Benedek HUN 0 Szentistvántelepi Á. I. Budakalász* 4,0 6,00 12,0
2 3   Tordai Miksa HUN 0 Református Líc. Gimn. Gödöllő 3,0 3,00 12,0
3 1   Boksay Botond HUN 0 EGA Aszód 2,0 1,00 3,0
4 5   Fóris Jonathán Ádám HUN 0 Árpád Fejedelem Á. I. Vác 1,0 0,00 3,0
5 4   Boross Mate Lehel HUN 0 Bíró Lajos Á. I. Szigetszentmiklós 0,0 0,00 0,0

5. korcsoport amatőr lányok:

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Darabont Eszter HUN 0 Református Líceum Gödöllő 6,0 0,00 21,0
2 2   Orgovanyi Dora HUN 0 EGA Aszód 0,0 0,00 0,0

5. korcsoport versenyző lányok:

tarting rank list of players

No.   Name FideID FED Rtg Club/City
2   Kovacs Judit 769215 HUN 2107 Szentendrei Ferences Gimnázium
1   Rajko Zsuzsanna 789321 HUN 1201 EGA Aszód

5. korcsoport versenyző fiúk

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 3   Kokeny Norbert Adrian HUN 2163 Baktay Ervin Gimnázium Dunaharaszti 4,0 4,00 14,0
2 2   Juhasz Balazs HUN 1637 Nagy Sándor József Gim. Budakeszi 2,0 0,00 7,0
3 1   Rajko Marton HUN 1477 EGA Aszód 0,0 0,00 0,0

6. korcsoport versenyző fiúk:

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2 FM Urhegyi Marton HUN 2278 Boronkay Gimnázium Vác 4,0 4,00 16,0
2 3   Juhasz Adam HUN 1790 Nagy Sándor József Gim. Budakeszi 2,0 0,00 5,0
3 1   Torda David HUN 1350 EGA Aszód 0,0 0,00 0,0