2194 Tura
Iskola utca 66

06-20-61-33-533
galgasakk@gmail.com

Kezdőlap

Egyéni diákolimpiai eredmények

Pest megyében az egyéni diákolimpiai selejtezőre 2017. február 4-én és február 11-én került sor. Ezen túl Budapesten és Heves megyében voltunk érdekeltek.

Az országos diákolimpia döntőjébe jutott versenyzőink:

4. korcsoport amatőr lány:

Darabont Eszter

4. korcsoport amatőr fiú:

Tordai Miksa

4. korcsoport versenyző fiú:

Rajkó Márton

5. korcsoport versenyző lány:

Horák Vanda
Rajkó Zsuzsanna

5. korcsoport amatőr fiú:

Szilágyi László (budapesti selejtezőből)
Torda Dávid

5. korcsoport versenyző fiú:

Burda Barna (Heves megyei selejtezőből)
Kapitz Dominik

6. korcsoport versenyző fiú:

Steyer Ferenc
Téglás Mátyás

Az országos döntőre április 12-14 között kerül sor Miskolcon.

A felsős-középiskolás kategória 2017. február 11-én megtartott selejtezőjének eredményei:

 

3. korcsoport amatőr fiú:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 9   Lauber Kolos HUN 0 Gödöllő Török Ignác Gimnázium 7,0 25,0 28,0
2 13   Vida Áron HUN 0 Budaörsi 1.sz Á.I. 5,0 30,0 21,0
3 10   Terényi Gergő HUN 0 Budakalász Szentistvántelepi Á.I. 5,0 29,0 21,0
4 12   Varga Ádám HUN 0 Veresegyház Fabriczius József Á.I. 4,0 29,5 17,0
5 8   Káldi Attila HUN 0 Törökbálint Bálint Márton Á.I. 4,0 28,5 18,0
6 4   Fekete Zalán HUN 0 Aszód EGA 4,0 26,5 16,0
7 11   Udvari Tamás HUN 0 Nagykáta Váci Mihály .Á.I. 4,0 17,0 12,0
8 2   Böszörményi Dániel HUN 0 Nagykáta Váci Mihály .Á.I. 3,5 23,5 13,0
9 6   Győri Filip HUN 0 Zsámbok Bajza Lenke Á.I. 3,5 21,0 15,0
10 5   Friedhaber Kristóf HUN 0 Gödöllő Török Ignác Gimnázium 3,0 23,0 13,0
11 1   Benkó Gergő Tamás HUN 0 Aszód EGA 3,0 22,0 11,0
12 3   Csia Rajmund HUN 0 Gödöllő Török Ignác Gimnázium 2,0 22,0 6,0
13 7   Hajdu Benedek HUN 0 Aszód EGA 1,0 19,5 5,0

 

4. korcsoport amatőr fiú:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2 
1 10   Tordai Miksa HUN 0 Gödöllő Református Líceum 8,5 35,50
2 9   Szabolcsi László HUN 0 Telki Pipacsvirág Á.I. 7,0 24,50
3 6   Géczy Zalán HUN 0 Budakalász Szentistvántelepi Á.I. 6,0 19,50
4 7   Háromi Benedek HUN 0 Budakalász Szentistvántelepi Á.I. 5,0 20,50
5 3   Danics Simon HUN 0 Telki Pipacsvirág Á.I. 4,0 13,75
6 2   Barta Péter HUN 0 Telki Pipacsvirág Á.I. 4,0 12,50
7 5   Gyimóthy Tamás HUN 0 Szentendrei Református Gimnázium 3,5 9,00
8 8   Lochner Alex HUN 0 Veresegyház Fabriczius József Á.I. 3,0 9,00
9 4   Földi Marcell HUN 0 Budakalász Szentistvántelepi Á.I. 2,0 10,75
10 1   Bakos Ádám HUN 0 Telki Pipacsvirág Á.I. 2,0 6,50

4. korcsoport versenyző fiú:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 3   Kokeny Norbert Adrian HUN 2166 Taksony Vezér Á.I. 4,0 6,00 14,0
2 5   Rajko Marton HUN 1400 Aszód EGA 3,0 3,00 9,0
3 1   Demeter Levente HUN 1591 Budakalász Kalász Suli Á.I. 2,0 1,00 6,0
4 2   Juhasz Balazs HUN 1511 Páty Bocslai I. Á.I. 0,5 0,25 0,5
  4   Pogany Zsombor HUN 1709 Pilisvörösvár Palánta Á.I. 0,5 0,25 0,5

4. korcsoport amatőr lány:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 3   Szekely Borbala HUN 0 Veresegyház Fabriczius J. Á.I. 3,0 5,50 10,5
2 5   Darabont Eszter HUN 0 Gödöllő Református Gimnázium 3,0 4,00 9,0
3 4   Bekei Dora HUN 0 Gödöllői Török I. Gimnázium 2,5 3,00 5,5
4 1   Orgovanyi Dora HUN 0 Aszód EGA 1,0 0,50 4,0
5 2   Pogany Dorka HUN 0 Aszód EGA 0,5 1,50 1,0

5. korcsoport versenyző lány:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Horak Vanda HUN 1461 Gödöllő Református Líceum 2,5 3,75 5,0
2 2   Rajko Zsuzsanna HUN 1237 Aszód EGA 1,5 3,75 5,0

5. korcsoport versenyző fiú:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2   Kapitz Dominik HUN 1701 Aszód EGA 3,5 1,75 9,5
2 1   Juhasz Adam HUN 1735 Budakeszi Nagy S. Á.I. 0,5 1,75 0,5

6. korcsoport versenyző fiú:

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2   Teglas Matyas HUN 1925 Aszód EGA 3,5 1,75 9,5
2 1   Steyer Ferenc HUN 1431 Aszód EGA 0,5 1,75 0,5